درباره ما :

 

این شرکت در سال 1373 تاسیس و در زمینه های : ساخت انواع دستگاههای بالانس صنعتی و خدمات بالانس صنعتی و ارتعاش سنجی و تعمیرات قطعات دوار فعالیت داشته و تاکنون خدمات ارزنده ای رابه صنعت کشور ارائه داده است . از جمله  فعالیتهای این شرکت عبارتند از :ساخت انواع دستگاههای بالانس - بالانس قطعات صنعتی-آنالیز ارتعاشات-ارتعاش سنجی مطابق با استانداردهای بین المللی - تعمیرات و بازسازی قطعات دوار-مشاوره فنی وبالانس در محل .این شرکت مفتخر است که میتواند تمامی این موارد را با پوشش دهی کلیه ی استانداردهای مربوطه به صنعتگران عزیز ارائه دهد

ریشه تاسیس این شرکت به دهه هفتاد برمیگردد، و مهندسین این مجموعه با تلاش شبانه روزی و با تکیه بر  شعار ما میتوانیم  در کنار هم گرد  آمده اند و دانش فنی خود را ارتقاء داه اند .هم  اکنون  این مجموعه با عزم و اراده خاص و با درایت مدیران برجسته ی  خود  توانسته  است  در طی سالهای اخیر  در  صنعت  بالانس   کشور  بالاترین رتبه را  کسب  کند و ما اطمینان داریم که  با انتقادات و پیشنهادات شما روز  به روز به این پیشرفت دامن خواهیم زد.

چشم انداز گروه: مجموعه ای  یکپارچه  از  عناصر  خدماتی ، تولیدی، که در گروه محصولات انتخابی مکمل صنعتی در بازارهای هدف مکمل پیشگام و پیشتاز است و سه  عنصر  یادگیری   سازمانی ، نوآوری  و  بهبود  مستمر ، شالوده  سازمان را تشکیل میدهد . چهارچوبهای ارزشی گروه : 1- مشتری مداری 2- صداقت و درستی 3- عرضه خدمات و محصولات با کیفیت مرغوب تحت استاندارهای بین المللی 4- انعطاف پذیری سریع و متناسب با نیاز و امکانات جامعه ، مشتری و سازمان 5- نظم و انظباط سیستمی و قانونمداری 6- توجه به سود آوری در جهت حفظ و رشدسازمان با حفظ سایر ارزشهای سازمان 7- پذیرش نیروی انسانی به عنوان ارزشمندترین سرمایه سازمان 8- شایسته سالاری در نیروی انسانی 9- بهینه سازی و بهروری جهت رشد و ارتقاء -10 علم بنیانی توضیحاتی در رابطه با نابالانسی :

نابالانسی یکی از عوامل اصلی ایجاد ارتعاش در ماشین های دوار است. البته این عیب معمولاً با عیوب معمول دیگری همچون لقی یاتاقان ها که می تواند در اثر ادامه کار ماشین یا  نابالانسی  بیش از  حد  بوجود  آید و  یا  با  مشکلاتی همچون  کمانش  روتور یا ناهمراستایی می تواند همراه شود یا اشتباه تشخیص داده شود. عموماً انجام یک بالانس  موفق  بستگی به شناسایی و تفکیک این عوامل از یکدیگر  دارد که خود به تجربه و تجهیزات مورد استفاده بستگی خواهد داشت . .

آخرین مرحله ساخت یک روتور عملیات بالانس است که معمولاً در کارگاه و روی ماشین بالانس صورت می گیرد. علاوه براین معمولاً مسائلی همچون سایش غیر یکنواخت، تغییر شکل روتور  ، انجام تعمیرات روی روتور ،  جرم گیری  و  جدا شدن   موضعی آنها ، ایجاد کمانش در شافت و .. باعث تغییر بالانس روتور  در طول دوره کارکرد  آن شده  و لرزش ماشین را افزایش می دهد . معمولاً این نوع نابالانسی ها را در محل روتور بدون باز کردن آن با اندازه گیری لرزش و فاز حرکت یاتاقانهای روتور و انجام محاسبات بالانس انجام می دهند و تحت عنوان بالانس در محل نام برده می شود .

گروه صنعتی شاهین تنظیم صنعت با برخورداری از کارگاه بالانس مجهز و همچنین تجهیزات بالانسر پرتابل و تجربه چندین ساله انجام عیب یابی و بالانس روتوهای انواع ماشین های  کوچک و  بزرگ  و حساس مختلف هم اکنون بعنوان یک مرجع معتبر در کشور مجری عملیات هر نوع بالانس ماشین های دوار است . 

 بالانس در محل :

اندازه گیری دامنه و فاز و انجام محاسبات بالانس و پس پردازش های مورد نیاز بالانس و مدیریت داده ها،کل فعالیتی است که در   بالانسر های پرتابل و ماژول های الکترونیکی ماشین بالانس ها صورت می گیرد .

گروه   صنعتی شاهین  تنظیم  صنعت  با توسعه بالانسر پرتابل و ماژول بالانسر علاوه بر ایجاد امکان انجام  عملیات  بالانس در  محل  امکان بهینه سازی ماشین بالانس های قدیمی را نیز فراهم نموده است.